1 / 12
Се продава куќа на Пионерска
270.000 €
Цената не е фиксна
22.11.2022 10:12

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

365 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

122 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Број на балкони:

Тераса + 3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул Пионерска

⚠️ Се продава куќа на ул Пионерска

Куќата е градена со врвен квалитет и располага со квадратура од 365м2, дворно место од 122м2, и деловен простор од 43м2

- Три ката и подрум (тоалет на секој кат)
- Три избори за централно парно греење (пелети, нафта и струја)
- Соларен систем за греење на вода
-Аларм, безбедносни камери
-Изолација

👍🏻 Доколку сакате да бидете секогаш во тек со нашите најнови понуди, ставете LIKE на нашата Facebook и Instagram страна.

🙏🏼Почитувани, ве молиме само за сериозни купувачи и најљубезно ве молиме без недолични и непотребни коментари

За повеќе информации
📞078/398 702-viber/whatsapp
☎ 031/433 390
🏡 Зулу Недвижности посветено во ваша корист!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Real Estate Zulu
ТЦ СУМА Куманово
Потврден огласувач
078398702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам