1 / 8
AUDI A3 2.0TDI DSG 140PS 2005 -AUTOGENEVA-
1 €
22.09.2022 22:03

Автокоманда / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 4 1.9TDI 101PS 2006 KARAVAN -AUTOGENEVA-

1 €

VW PASSAT 1.9TDI 105PS 2007 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам