1 / 7
Se izmajmuva stan vo Aerodrom
210 €
25.10.2022 07:28

Аеродром / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

bul. Jane Sndanski

Se izmajmuva stan vo Aerodrom, vo zelenite mali zgradi na prvi kat. Sproti Majcin dom.
Stanot e 65m2, prazen, so dve spalni sobi, dnevna, trpezarija, kujna, WC i balkon.

Se izdava za podolg vremenski period, najmalku 1 godina.

Tel. za kontakt: 078/225-915 Aleksandar

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078225915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам