1 / 2
OBJEKT 420m²
231.000 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 14:57

Бутел / Скопје

SE PRODAVA OBJEKT

Lokacija: Skopje, Naselba Radishani
(Bel kamen)

Vkupna Povrshina: 420m²
Prizemje: 200m²
Prv kat: 220m²


1m² = 550€

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
72231311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам