Se prodava stan vo Divo Naselje
По Договор
23.09.2022 19:59

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

57 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se prodava stan vo Divo Naselje
Vo zgrada na Keleshov.
Info na 072276629
Jovana

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Jovana
Потврден огласувач
072276629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам