1 / 12
MERCEDES E220d AMG
33.500 €
03.01.2023 10:40

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes E220 d, AMG, 2016 godina 164.000km realni so servis vo mercedes, najfull oprema , mnogu zacuvan , dva kluca , ambientalno osvetluvanje, 360 kameri, NAVI, tell, panorama, AMG bandasi so ekstra gumi poveke info na 071227346

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

VW ARTEON R-LINE 2.0 TDI DSG7 EXCLUSIVE

31500 €

BMW 520 d M PAKET

36000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам