1 / 6
Се продава куќа во прекрасен дел на градот
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 20:36

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

360 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Божидар Мицковиќ бр 44

Се продава куќа во прекрасен дел на градот со локација зад МОНОПОЛ. Куќата е за реновирање и е на 2 спрата со вкупна површина 220м2. Со посебна гаража 25м2 и помошни обjeкти (шупи). Има и бушотина вода на 11м

Цена по договор.
Лице контакт: Боби
Tel/Viber: 078 735 052

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Milan Mladenovski
Потврден огласувач
078425477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам