1 / 8
BAGER TAKEUCHI 4.5 TON UVOZ OD SVJCARIA
13.500 €
22.11.2022 22:46

Гостивар / Гостивар

SE PRODAVAT BAGER 4.5 TON TAKEUCHI MADE IN JAPAN..GODINA 1992
BAGEROT E UVEZEN OD SVAJCARIA I VO ISPRAVNA SOSTOJBA SO 2 KORPI..
BEZ NIKAKVA ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам