1 / 3
Plac 2158 m2 , Плац 2158 м2
1 €
10.10.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Квадратура:

2158 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац со површина од 2158 м2 со локација помеѓу Долно и Горно Лисиче Општина Аеродром во индустриска зона на јавен пат.
Со чист имотен лист бр 758 и катастарска парцела бр 826/1.
Тел. 070 262 483

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078277745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам