1 / 4
FARMA SO KOMPLET OPREMA
1 €
Цената не е фиксна
26.10.2022 10:57

Радовиш / Радовиш

Farma so komplet oprema od 200m2 na povrsina od 3000m2 na 150 metri nad nas.Raklis.Poveke informacii na 071319070

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Љубица
Потврден огласувач
071319070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам