1 / 6
Се продава куќа во Кумаово
169.000 €
Цената не е фиксна
02.11.2022 19:31

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

630 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

530 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2007

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Josko Ilievski 16 Kumanovo

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 530м2 двор) Куќата се наоѓа во улица ,,Јоско Илиевски" број 16 Куманово. За повеќе информации, јавете се на 071750638

Shitet shtepia me siperfaqe prej 630m2 (2 kate nga 100m2 shtepia 530 m2 oborri). Shtepia gjendet ne rrugen "Josko Ilievsko" nr.16, Kumanove. Per me shume informata lajmrohuni ne numrin 071750638

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dan
Потврден огласувач
71750638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам