1 / 3
Stanovi na kejot na rekata Vardar
1 МКД
25.01.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Skopje Riverside

Продажба на станови од 41м2 до 92м2 со 1, 2 и 3 спални соби на одлична локација со прекрасен и отворен поглед на реката Вардар по најдостапна цена.

SKOPJE RIVERSIDE сместен покрај кејот на реката Вардар, е модерен комплекс кој што носи комплетна трансформација на овој дел од градот.

За повеќе информации, закажување средба или термин за посета на објектот, слободно контактирајте не секој работен ден од 08-16:30.

Контакт инфо:
📱 076/ 458-071
📱 076/ 458-081
📱 076/ 458-091
📧 prodazba@sanik.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

SANIK / САНИК
Васил Ѓоргов бр.19 Skopje
Потврден огласувач
076 458 091
076 458 081
076 458 071
075 458 022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам