1 / 1
Се бара земјоделско земјиште под наем !
100 €
26.09.2022 20:25

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

50000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се бара под наем на 10 години земјоделско обработливо земјиште од 5 до 15 хектари ( 50 000- 150 000 м2) во една целина на територија на цела држава.
Тел- 078 300 900
е маил: viktor_pavlovski@hotmail.com

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара за изнајмување од:

viktor
Потврден огласувач
078404480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам