1 / 4
Lamborghini 874/90 90God 4x4
1 €
04.01.2023 20:21

Петровец / Скопје

Lamborghini 874/90 90Godina 4x4 vo dobra rabotna sostojba za poveke info tell 071525450

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Suad kalac
Потврден огласувач
071525450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам