1 / 5
Fiat 650
6.000 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 13:47

Куманово / Куманово

Se prodava traktor fiat 650 om so plugovi 757 imt visokoklineati
Za podetalni informaci
071790773 nikola

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Никола
Потврден огласувач
071790773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам