1 / 6
VW FOX 1.2 BENZIN 2006g
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 11:26

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Fox

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW FOX 1.2 BENZIN 2006g
KLIMA AKTIVNA
ELEKTRIKA NA STAKLA
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
4 NOVI GUMI
NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS
MOZE ZAMENA ZA POGOLEMA KOLA SO MOJA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dario
Потврден огласувач
078841645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам