1 / 10
AUDI A8 QUATTRO, 3.0 251 HP AUTOMATIC
19.999 €
01.12.2022 14:56

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

184 kw / 250 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A8, 3.0 251 HP Avtomatski menuvac
Voziloto od oprema poseduva: F1 na volan,
Dvozonski Klimatronik,
Grejaci i memorija na sedista, Navigacija, Siber,Kozen enterier,Xsenon Bi-Xsenon, Led ambient,KeyLess go, Bluetooth CD AUX, Memoriska karticka, Parking senzori,Auto pilot, 19ki aluminiumsku bandazi...,
Vozilo e vo Perfektna sostojba bez niedna zabeleska so 220 000 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
072210628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам