1 / 2
Fiat buher
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.02.2023 19:43

Неготино / Неготино

Traktorot e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078249174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам