1 / 7
Se prodava plac nad pekara Đjoše
100 €
02.12.2022 22:01

Куманово / Куманово

Квадратура:

1680 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e urbaniziran so markici za gradba,površina 1680m2

Info: 078335166

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

X
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам