1 / 3
Se prodavaat dve kuki i niva vo Bedinje
По Договор
04.11.2022 16:05

Куманово / Куманово

Број на соби:

1

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

A

Se prodavaat dve kuki i niva vo Bedinje sproti fabrika FZC 11 Oktomvri.
Za poveke informacii
071 550 724

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

X
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам