1 / 10
NIvi vo Mlado Nagoricane
1 €
30.11.2022 21:16

Старо Нагоричане / Куманово

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat povece nivi na ralicni lokacii vo Mlado nagoricane,
inf tel 076.433034 Joki

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам