1 / 3
Se prodava niva pozadi FZC Bedinje
По Договор
04.11.2022 16:05

Куманово / Куманово

Квадратура:

3100 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva 3100m2 pozadi fabrika FZC 11 Oktomvri Bedinje (Pribovci).
Za povece informacii

071 550 724

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

X
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам