1 / 2
Плац во центар Скопје Бл. Јордан мијалков
1 МКД
14.10.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac
Се продава атрактивен плац во Центар Скопје 800m2
Јордан Мијалков - спроти Diamond complex
Локација помеѓу Неуромедика и Геолошки завод
ПР + 4 + ПК
Бруто развиена површина 1700m2 компатибилност А2 60% max 40% B1.B2.B4.B5
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Mateks
Потврден огласувач
072228403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам