1 / 5
Se prodava Stan
1.100 €
01.12.2022 17:05

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

73 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Done Bozinov 9

Se prodava Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kruzniot tek(sproti BIANA, nad D-Sport prodavnica za sportska oprema) Stanot ima 4 sobi so terasa i podrum. Vo Zgradata ima samo 6 Stanovi-po 2 na sekoj Kat.
Za povekje informacii kontakt samo na VIBER ili Whats Up
+43 660 42 20201

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

********
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам