1 / 12
Се издава комплетно опремен канцелариски простор!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 02:18

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

18 m²

Канцеларијата е комплетно реновирана и опремена со нов инвентар, се наоѓа во центарот на градот(приземје во Бизнис Центар)!

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
075236668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам