1 / 2
Се продава нива
8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2022 15:47

Куманово / Куманово

Квадратура:

1700 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава ниви во село Пчиња 1700м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078203394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам