1 / 2
Se prodavaat placevi vo naselba Karposh do Balon
По Договор
02.10.2022 15:48

Куманово / Куманово

Квадратура:

6500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat placevi vo naselba Karposh, Kumanovo vednash do restoran Centro Balon,ima sprovedeno voda,struja,kanalizacija itn..Za povekje info na telefon:075-789-766 Чедо.Cena po dogovor!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Чедо
Потврден огласувач
075789766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам