1 / 2
Се издава деловен простор
1 €
02.10.2022 19:52

Куманово / Куманово

Се издава деловен простор од 42м2 и магацин од 14м2
на Ул. Браќа Рибар бр.68А(Нагорички сокак).
Во склоп на истиот е расположливо паркинг место.
Лице за контакт Зорица 070 685 399.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070704041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам