1 / 2
GUMI
123.456 €
27.01.2023 20:06

Кочани / Кочани

Prodavam polovni gumi Za traktor 12.4.28.i 8.00.20.gumite se zdravi ne se lepeni I ne se ispukani. Tel. Za kontakt: 071692 950. 071 692 950. 071 692 950. 071 692 950

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070 734 437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам