1 / 8
овоградби на ексклузивна локација во Дебар Маало
По Договор
14.12.2022 11:32

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

83 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Скопје

Се продаваат премиум станови во предпродажба на одлична локација во Дебар Маало со површина од:
83м2 - 1ви кат -Североисток
83м2 - 2ри кат -Североисток
83м2 - 1ви кат -Југозапад
Становите се приклучени на централно градско греење (БЕГ) и можност за купување на подземен паркинг простор на -1 и -2 со спуст(рампа)
Цена 1850е/м2
Шифра 35517
Агенција за недвижности КОДЕКС
kodeks@hotmail.com
02 3246 245, 078 427 007

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ "КОДЕКС"
Потврден огласувач
078427007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам