1 / 8
PEUGEOT 508 ACTIVE 1.5 BLUEHDI 130HP EAT8 AUTOMATIC
23.800 €
23.11.2022 10:08

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

508

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2019
Марка:
PEUGEOT
Модел:
508
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.5 BLUEHDI 130HP EAT8
Кубикажа:
1500 cm3
Коњски сили:
130 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
135000
Надворешна боја:
Темно Сива
Шифра:
215498
23,800 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Седишта
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ДВОЗОНСКИ]
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
360° View КАМЕРА
Спортски Седишта
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
VIRTUAL DASHBOARD
LANE Assist
Auto Hold
Мерач на Притисок во Гуми
ANDROID Auto
APPLE CarPlay
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 01/2019
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A4 2.0TDI 122HP BUSINESS LINE

22600 €

VW ARTEON R-Line 2.0TDI 190HP 4-MOTION 3 X R-LINE AUTOMATIC

39600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам