1 / 6
AUDI A7 SPORTBACK 3.0TDI 272HP S-TRONIC QUATTRO AUTOMATIC
34.900 €
23.11.2022 10:08

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

А7

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2015
Марка:
AUDI
Модел:
A7
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
3.0TDI 272HP
Кубикажа:
3000 cm3
Коњски сили:
272 HP
Менувач:
Automatic
Број на седишта:
5
Каросерија:
СЕДАН
Километража:
155000
Надворешна боја:
Црвена
Шифра:
122247
34,900 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Борд Компјутер [КОЛОР]
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
F1 Shift - Типтроник
KeyLess Entry
KeyLess GO
Навигационен Систем
Климатроник [ЧЕТИРИЗОНСКИ]
Прилагодлива Суспензија
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Кожен Ентериер
ALCANTARA Кожен Ентериер
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
FRONT Assist
SIDE Assist
LANE Assist
Blind Spot Monitor
Auto Hold
AUDI DRIVE SELECT
HEAD-UP Display
Меморија на Седишта
Мерач на Притисок во Гуми
КАМЕРА ЗА СООБРАЌАЈНИ ЗНАЦИ
NIGHT VISION CAMERA
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 2015
Регистрирана до 12.2022

● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A4 2.0TDI 122HP

22800 €

PEUGEOT 508 1.6 BLUEHDI 120HP

11300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам