Продавам/заменувам шума
1 €
24.11.2022 21:40

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам или заменувам шума од 10декари со уредна документација во село г.Радобил за друг вид на имот, дајте вие понуди

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
078222916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам