1 / 5
Nov trosoben stan vo Debar Maalo
400 €
07.10.2022 11:16

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Debar Maalo - ul. Boemska

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 70m2 ( ul. Boemska) kompletno novo opremen. cena 400e. kontakt: 071 259 252

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Casa Real estate agency
Ivo Lola Ribar 70b
Потврден огласувач
3079-395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам