1 / 4
Se iznajmuva plac
1 €
01.12.2022 19:27

Куманово / Куманово

Квадратура:

331 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се изнајмува плац во населба Перо Чичо Банево Трло на главна улица за секаков вид на работа за повеќе информации јавете се на 070/932-920

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Mario
Потврден огласувач
070932920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам