1 / 1
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во центарот на ПРИЛЕП
200 €
19.10.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

55 m²

Се издава деловен простор во центарот на Прилеп, на 1 кат во зградата кај НЛБ Банка. Просторот е погоден за било каква канцелариска дејност, амбуланта, мали сервиси (фризерски или козметички салон или сл.) и други дејности.
Се наоѓа наспроти објектот на ПТТ и Телеком од едната страна и бензиската пумпа на Макпетрол од другата, во близина на Општина Прилеп, Социјално, Централен регистер и скоро сите поважни банки, на 300м. од Стара чаршија.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Соња Конеска
Потврден огласувач
075303810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам