Se prodava plac niva
1 €
15.11.2022 10:54

Куманово / Куманово

Квадратура:

4580 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva plac vo Trigus Tabanovce 4580m kvadrati 1.5 evro kvadrat...

Kontakt : 071 337 251 Dragi

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078375507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам