1 / 12
Iznajmuvam
1 €
25.02.2023 18:55

Аеродром / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

145 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bulevar Jane sandanski

Se iznajmuva Dupleks!!

Naselba Aerodrom odma do Trgovski Biser.
145 m2. 4-spalni sobi
2-kupatila
3-golemi Terasi
Dnevna i kujna+ spais
Podrum.
Centralno grejenje+ Klimi
Stanot je komletno namesten odma za vseluvanje.
Cena po dogovor Za poveke inf. Vo inbox ili na 07225100

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Tomor
Потврден огласувач
072251000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам