Niva za kupuvanje
1 МКД
05.10.2022 11:51

Куманово / Куманово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se bara niva za kupuvanje ili vikendica, od 800 do 1.200 kvadrata, Suplji Kamen ili bliska okolina na Kumanovo, blisku do reka.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам