1 / 1
Lenovo E31 Laptop
110 €
Цената е фиксна
14.10.2022 15:34

Тетово / Тетово

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava laptop Lenovo , vo odlicna sostojba so 8gb RAM memorija , i3 Processor odlicen za kancelariska rabota.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bane
Потврден огласувач
071781555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам