1 / 1
Нива до Качанички пат
23 €
Цената не е фиксна
03.12.2022 17:09

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

1149 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива до Качанички пат викано место Штитине КП. 1730 КО. Глуво Бразда 1149 м2. Цена 25.000 евра

Тел.072 932-840 Звонко и 070 204-523 Јовица

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
072 932 840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам