1 / 5
Artis Apartments (31m2 - 93m2)
1.400 €
02.12.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

55 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Објектот Артис лоциран во општина Гази Баба представува објект кој нуди урбано живеење, оддалечен 3.5km од центарот на градот, во непосредна близина на East Gate Mall, Парк шума “Гази Баба” и кејот на реката Вардар.
Oбјект Артис се состои од два блока од по 100 висококвалитетни функционални апартмани, атрактивни деловни простории и паркиралишта.
Градежните материјали кои се користат се висококвалитетни со цел да се обезбеди едно долгорочно уживање во новиот дом или канцеларија.
Бидете дел од новото урбано движење во градот.
Апартмани од 31m2 до 93m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

КОМПАНИЈА ВЕЛКОСКИ ДОО
Потврден огласувач
078335272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам