1 / 7
Се продава стан спроти сала Расадник
48.000 €
21.03.2023 10:13

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

52 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Кисела Вода

Се продава стар стан 52 м2 спроти сала Расадник во Б блоковите во Кисела вода
комплетно за реновирање ,
цена екстра за таа локација, бесплатен паркинг пред зграда
СО ПРЕУБАВ ПОГЛЕД НАКАЈ ВОДНО !
КОН ЈУГО -ИСТОК , ОСВЕТЛЕН ,

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам