1 / 6
Stan vo karabina 37mkv, 1 kat do Vero Kisela Voda
1 €
Со вклучен ДДВ
10.12.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

39 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Boris Trajkovski 10

🏢 Стан ТИП 5
➡️ 1 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна спална.
➡️Источна Ориентација
Вкупна нето површина 37м2
🏙Локација-Кисела Вода до Веро
✔Централно Греење
✅Таркет подови
✅Лифт
✅Пред Имотен Лист
✅Нова градба
✅Модерна архитектура
✅Висок стандард на изведба
✔️Завршување 2023год.
☎☎☎ 070 216 424

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Avangard Gradba
Потврден огласувач
070 216 424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам