1 / 12
PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP
1.100 €
Со вклучен ДДВ
03.01.2023 10:41

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

29ti Noemvri

PRODAZBA NA LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAR NA STIP, lokacija Star Konak cena 1100 evra so fklucen ddv i site odtanati trosoci. Poveke info na 071227346 i 070322883

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 520d M paket full

37500 €

BMW 530d M model

39999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам