1 / 2
Машина за миење садови
9.000 МКД
08.01.2023 18:57

Сопиште / Скопје

Продавам:

машина за миење садови Сименс 9000мкд

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Валентина
Потврден огласувач
075/211-405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам