1 / 9
Jcb 3cx 2004 jcb 2017 jcb 1980
20 €
23.10.2022 12:39

Долнени / Прилеп

Se prodavat bageri rovokopaci jcb 3 cx .
Jcb 3 cx 2004 god - 29 999 eur
Jcb 3cx 2017 god -55 000
Jcb 3cx 1978 god- 4 500 eur

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Dino
Потврден огласувач
071330007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам