1 / 10
MERCEDES BENZ GLE 350 d COUPE AMG
60.000 €
03.01.2023 10:40

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GLE 350

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

MERCEDES BENZ GLE 350 d COUPE AMG 2017 godina, servisiran samo vo Mercedes, 180.000 realni km, najfull oprema, servisiran, plus uste eden par zimski gumi, bez grepka maksimalno zacuvan. Cena 60.000 evra so mesto za dogovor, moze proverka vo Mercedes
Poveke info na 071227346 i 070322883

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

2B Exclusive
Потврден огласувач
071227346 070322883
Испрати Е-маил до огласувачот

FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS

39999 €

BMW 730d X-drive M paket 2020

63000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам