1 / 5
DVA PLACA NA SAMIOT PAT ZA PALANKA BUGARIA MLADO NAGORICANE
6 €
01.01.2023 16:37

Куманово / Куманово

Квадратура:

760 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam dva placa na samiot pat za Palanka i Republika Bugaria na samo 10 km od centar na kumanovo placevite nese eden do drug na rastojanie e se od nekade 20 metri
Prv plac e 760 m2. cena 5ev m2
Vtor plac e 805 m2. Cena 4ev m2
Gi prodavam i dvata negi delam
Cist imoten list na moe ime prenos vednas vrsam

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

4444
Потврден огласувач
078279-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам