1 / 4
Se prodava Kukja vo Bedinje
75.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.12.2022 12:55

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

11 Номври бр.79

Se prodava kukja na Top lokacija na glaven pat vo Bedinje.
Legalizirana so cisti dokumenti I moze vednas da se prenese na noviot sopstvenik.
Lokacija karsi Crkva vo Bedinje .
Cena povolna /po dogovor
Kontakt 076/833-241

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Orhan
Потврден огласувач
076833241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам